תנאי שימוש

 

ברוך הבא לאתר בית ספר העל-יסודי "בנות חיה". תודה רבה על ביקורך באתרנו. על ידי הגישה או השימוש באתר זה, אתה מסכים לתנאים הבאים:

  1. שימוש וגישה: השימוש באתר זה נעשה על אחריותך הבלעדית, ואינו מותר לעשות שימוש למטרות שאינן מותרות על פי חוק.

  2. מידע אישי: פרטיותך חשובה לנו. אנו מתחייבים לאיישום מדיניות פרטיות ולא לחשוף מידע אישי שתמסור בעת שימוש באתר לצד שלישי.

  3. קניות והחזרות: במידה ותרצה לבצע רכישה באתר, הנה כמה כללים להחזרים ושימוש במדיניות ההחזרים:

    • אם הספר שרכשת אינו תואם לציפיותיך, תוכל להחזירו תוך 30 ימים מיום הקנייה.
    • החזר התשלום יבוצע בהתאם לתנאי ההחזרים שלנו.
  4. שינויים בתנאים: נשמור לעצמנו את הזכות לשנות את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות מתי שנרצה, והשימוש המתמשך באתר יהווה את הסכמתך לשינויים אלו.

תודה רבה ושימוש מהנה באתר של בית ספר העל-יסודי "בנות חיה"!

מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות של בית ספר העל-יסודי "בנות חיה" מתייחסת לאופן בו אנו אוספים, משתמשים, ומגיבים למידע הנאסף מהמבקרים שלנו באתר. המדיניות מסבירה כיצד אנו מטפלים במידע האישי והלא אישי שנאסף ונשמר באתרנו.

 

מדיניות החזרים

אם תרצה להחזיר ספר לימוד שרכשת באתר של בית ספר העל-יסודי "בנות חיה", תוכל לעשות זאת תוך 30 ימים מיום הקנייה. על מנת לקבל החזר על הספר, הוא צריך להיות במצבו המקורי ולא להיות בשימוש.

מדיניות החזרים כספיים

ברצונך לקבל החזר כספי על ספר שהחזרת, ההחזר יתבצע באמצעות האמצעי התשלום שבו בוצעה הרכישה. ניתן יהיה לקבל החזר כספי תוך 7 ימי עסקים מיום קבלת הספר חזרה ואישור ההחזר על ידינו.

אנא שים לב כי יתכן ויהיו תנאים והגבלות נוספים לגבי החזרים והחזרות, ועל כן מומלץ לעיין במדיניות החזרים המלאה של בית ספר העל-יסודי "בנות חיה" טרם ביצוע רכישה.

תודה רבה שבחרת לרכוש אצלנו בבית ספר העל-יסודי "בנות חיה"!

דילוג לתוכן